שיווק ומכירות למנהלים

רשימת קורסים בנושא שיווק ומכירות למנהלים

השיווק והמכירות הם תנאי להצלחתו של העסק. החידושים הטכנולוגיים פותחים כיום בפני העסקים אפשרויות שבעבר נראו דמיוניות, אך גם חושפים אותם לתחרות קשה. לכל עסק, גם לעסקים קטנים, קל יותר להתגבר על מיגבלות כמו גודל, ועסק היודע להשתמש נכון בכלים החדשים –יכול להגיע לקהלי יעד מפולחים ולהציג את העסק והמוצר בדרך המיטבית. במקביל,  התחרות גדולה הרבה יותר. בין כל המתחרים, גדל האתגר לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח.

שיווק ומכירות דורשים היום מהעסקים להתאמץ יותר, להיות יצירתיים יותר ולמצוא את היתרונות שיאפשרו להם לא רק לשרוד אלא גם לצמוח ולהצליח.

קורסי השיווק והמכירות של המכללה העסקית נועדו לסייע לעסקים להתמודד ולהגיע לדרך המיטבית לשכנע את הלקוח לצרוך את המוצר/שירות  שהעסק מציע לו. קורסים מעודכנים, עם מיטב המרצים המעמידים לרשות הלומדים ניסיון וידע רבי ערך.
מידע נוסף על קורס שיווק דיגיטליקורס שיווק דיגיטלי
תאריך פתיחת הקורס: 01/06/2020
התקשורת משתנה במהירות. הרשתות החברתיות תופסות את מקומה של התקשורת המסורתית. זה נכון במיוחד לגבי הפצת חומר שיווקי ועסקי. מצד אחד, פותחות הרשתות החברתיות בפני העסק אפשרות להגיע לקהלי יעד נרחבים בהוצאות מינימליות. מצד שני, לעולם החדש הזה חוקים והגבלות משלו. איך להעביר מסר בדרך הנכונה ובכלים הנכונים – מחייב ללמוד לפני שנכנסים לעולם המדיה והמידע החדש והמתחדש.
מידע נוסף על קורס המכירות של דייל קארנגיקורס המכירות של דייל קארנגי
תאריך פתיחת הקורס: 18/02/2020
מפגש היכרות יתקיים ביום שלישי 18 לפברואר בין השעות 17:00-19:00. ניתן להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/k4oc 
אנשי המכירות המקצועיים האפקטיביים ביותר היום מפתחים מערכות יחסים עם הלקוחות שלהם על מנת להבטיח תוצאות חיוביות ומתמשכות.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה: