לימודי ניהול בכיר

רשימת קורסים בנושא לימודי ניהול בכיר

הקריירה הבאה שלך בפתח.

זה הזמן להתקדם ולהשתמש בידע ובניסיון שצברת במשך השנים כדי להגיע לתפקיד בכיר חדש.
המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון מציעה קורסי ניהול בכיר למבקשים להתקדם לקריירה חדשה ומלהיבה.
יש לך מה לתת. אנחנו מציעים כלים שיאפשרו לך ליישם את היכולות בהכשרות ממוקדות, ברמה הגבוהה ביותר ובעזרת בעלי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר.
בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר  והתעשיה חיפה והצפון, הפותחת אופקים חדשים ושילוב נכון בסביבה העסקית המשתנה.

*ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון תשתף פעולה עם הקריה האקדמית אונו לצורך הכשרת מנהלים בכירים. במסגרת שיתוף הפעולה  קורסי ניהול בכירים המועברים במכללה, יוכרו כנקודות זכות לתואר אקדמי.

עוד במסגרת שיתוף הפעולה: חברי לשכת המסחר והתעשיה ייהנו ממחיר מיוחד ברישום לתואר ראשון ושני באקדמית אונו.

מידע נוסף על קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הסמכת  ה® PMPקורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הסמכת ה® PMP
תאריך פתיחת הקורס: 21/06/2019

P.M. Team Ltd ולשכת התעשייה והמסחר חיפה והצפון מציעות קורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הסמכת ה PMP® אשר מלמד שיטות לניהול פרויקטים, על סמך מתודולוגיות ה®PMBOK , בשילוב נסיונם המעשי רב השנים של מרצי הקורס, מקצוענים בכירים של חברת P.M. Team Ltd העוסקים בניהול פרויקטים מעל לעשור, בארץ ובחו"ל.

מידע נוסף על קורס ניהול לשכה בעולם מתקדםקורס ניהול לשכה בעולם מתקדם
תאריך פתיחת הקורס: 08/09/2019
אחד השינויים החשובים בעולם הניהול הוא שינוי התפקיד של מנהל/ת לשכה. עולם טכנולוגי משתנה ומתעדכן מחייב את מנהלי הלשכה להכיר את המציאות העסקית והארגונית החדשה שבתוכה פועל הארגון ולהיות בעלי "ארגז כלים" עשיר ומגוון כדי לתפקד נכון. הסביבה העסקית החדשה מאתגרת את מנהלי הלשכה לעמוד בהצלחה במספר רב מאד של משימות ואתגרים מגוונים.
מנהלי הלשכה הם המקשרים בין ההנהלה לארגון הפנימי וכלפי הסביבה החיצונית. תפקיד מנהל/ת הלשכה בארגון, הוא חלון הראווה של הארגון. התפקיד הוא מקור של כוח, ידע, מעוף, ייעול ויצירה. מנהלי הלשכה יושבים בצומת המרכזי של הארגון והתנהלות נכונה ויעילה שלהם היא מפתח להצלחה.
מידע נוסף על קורס להכשרת דירקטורים וניהול בכירקורס להכשרת דירקטורים וניהול בכיר
תאריך פתיחת הקורס: 13/06/2019

הדירקטור הוא בעל תפקיד ניהולי מרכזי ורב אחריות, כולל אחריות אישית לתוצאות ההחלטות המתקבלות בדירקטוריון. פעולה או יוזמה של דירקטור חייבת להיות פרי של ידע מקצועי, שיקול דעת ומיומנות. היכרות עם הכלים המשפטיים והחשבונאיים, הדרושים לניהול מערכות ארגוניות וכלכליות מורכבות, מחייב הכשרה נכונה ומקיפה, בהדרכת אנשי מקצוע מנוסים ומומחים.

המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון תשתף פעולה עם הקריה האקדמית אונו לצורך הכשרת מנהלים בכירים. במסגרת שיתוף הפעולה קורסי ניהול בכירים המועברים במכללה, יוכרו כנקודות זכות לתואר אקדמי.


עוד במסגרת שיתוף הפעולה: חברי לשכת המסחר והתעשיה ייהנו ממחיר מיוחד ברישום לתואר ראשון ושני באקדמית אונו.

מידע נוסף על ניהול פרוייקטים הלכה למעשהניהול פרוייקטים הלכה למעשה
תאריך פתיחת הקורס: 11/06/2019

מכיר את המנהל המוכשר ההוא, שלקח על עצמו לנהל פרויקט והתפרק עם הפרויקט? לנהל פרויקט זה עסק מורכב. בלי להבין איך לנווט לא רק בניהול אלא גם בתפעול, כספים ובמחשוב – הפרויקט יקרוס, ואיתו המוניטין שלך. לימוד ניהול פרויקטים הלכה למעשה – יביא את הפרויקט לניהול מוצלח ויפתח בפניך אופקים חדשים להתקדמות.

לפרטים נוספים ולהרשמה: