לימודי חשבונאות וכספים

רשימת קורסים בנושא לימודי חשבונאות וכספים

הצלחת העסק תלויה בניהול כספי נכון.

אנשי הכספים "יושבים" על מרכז ההחלטות, הקובע את פעילות הארגון. החלטה של מנהל הכספים קובעת את רווחיות הארגון ויכולתו לעמוד ביעדים. ההחלטות של אנשי הכספים בארגון קריטיות לעתידו. המכללה העסקית מקנה לאנשי הכספים כלים מקצועיים מעשיים ועדכניים שיאפשרו להם ניהול הפיננסי של הארגון.

בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המשלבת ידע תיאורטי עם ניסייון מעשי, בוא ללמוד ממיטב אנשי המקצוע, בכיתות קטנות, בלימוד ממוקד ויעיל. בוא להתקדם ולקדם את הארגון.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

 

מידע נוסף על קורס להכשרת מנהלי כספים וחשביםקורס להכשרת מנהלי כספים וחשבים
תאריך פתיחת הקורס: 08/11/2020
המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון משתפת פעולה עם הקריה האקדמית אונו וזו תעניק חסות אקדמית לקורס הכשרת מנהלי כספים וחשבים הקרוב.
עוד במסגרת שיתוף הפעולה: חברי לשכת המסחר והתעשיה ייהנו ממחיר מיוחד ברישום לתואר ראשון ושני באקדמית אונו.

חשב הארגון/מנהל הכספים שלו, הוא אחד האנשים המרכזיים בארגון המהווה צומת ארגוני הנושק לכל פעילות של הארגון. בין אם זו החלטה "פיננסית" דוגמת ניהול השקעות הארגון ומשאביו הכספיים לטווח הקצר, הבינוני והארוך, בין אם זו החלטה בעלת היבטים משפטיים הנוגעת להתקשרויות החוזיות של הארגון, בין אם זו החלטה הנוגעת התנהלות מול גופים פיננסיים, ובין אם זו החלטה הנוגעת לרווחת העובדים בארגון, בכל אחד מצמתי החלטה אלו על מנהל הכספים/חשב הארגון לשלוט בכל היבטי ההחלטה ומשמעויותיה ולשמש כסמכות המקצועית עבור המנכ"ל.מידע נוסף על קריאה וניתוח דוחות כספיים קריאה וניתוח דוחות כספיים
תאריך פתיחת הקורס: 26/10/2020
עולם העסקים כיום מחייב כל מנהל, גם אם אינו בעל רקע חשבונאי, לשלוט בקריאת דוחות כספיים ולהבין את הקשר בין נתוני הדוחות לבין מצבה הפיננסי של החברה וגם בעקבות החידושים החשבונאיים האחרונים (תקינה עולמית IFRS).

לפרטים נוספים ולהרשמה: