לימודי חשבונאות וכספים

רשימת קורסים בנושא לימודי חשבונאות וכספים

הצלחת העסק תלויה בניהול כספי נכון.

אנשי הכספים "יושבים" על מרכז ההחלטות, הקובע את פעילות הארגון. החלטה של מנהל הכספים קובעת את רווחיות הארגון ויכולתו לעמוד ביעדים. ההחלטות של אנשי הכספים בארגון קריטיות לעתידו. המכללה העסקית מקנה לאנשי הכספים כלים מקצועיים מעשיים ועדכניים שיאפשרו להם ניהול הפיננסי של הארגון.

בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המשלבת ידע תיאורטי עם ניסייון מעשי, בוא ללמוד ממיטב אנשי המקצוע, בכיתות קטנות, בלימוד ממוקד ויעיל. בוא להתקדם ולקדם את הארגון.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

 

מידע נוסף על קורס אקסל - מתקדמיםקורס אקסל - מתקדמים
תאריך פתיחת הקורס: 27/05/2019
אתה יכול להפיק הרבה יותר מתוכנת האקסל שלך. נתוני אמת זמינים יותר, עיבוד מהיר, חיפוש מידע יעיל יותר – קורס אקסל למתקדמים של המכללה העסקית של לשכת המסחר חיפה, ייתן לך את הכלים הטובים ביותר לניצול מקסימלי של האקסל. חסוך זמן וכסף ולמד איך לרתום את האקסל לצרכיך.
מידע נוסף על קורס CFO – למנהלי כספים בכיריםקורס CFO – למנהלי כספים בכירים
תאריך פתיחת הקורס: 01/07/2019
קורס CFO  – למנהלי כספים בכירים בשיתוף EY, מקנה כלים מגוונים ומשמעותיים לקבלת החלטות בתחומים שונים כגון צמתי ההחלטות העסקיות והאסטרטגיות בארגון, פיתוח עסקי, ייעוץ וסיוע ברמת ההנהלה והדירקטוריון, ניהול הקשר עם המשקיעים ומעורבות בכלל תחומי הניהול הבכיר בחברה.
מידע נוסף על קורס אקסל למתחיליםקורס אקסל למתחילים
תאריך פתיחת הקורס: 05/05/2019
תוכנת אקסל היא כיום כלי עבודה בסיסי. כלי שמקל את העבודה כדי לערוך חישובים, תכנונים, לקבל תמונת מצב ונתוני אמת – ולדעת להציג את המידע גם בטבלאות ובגרפים. גם אם אין לך כל רקע או ניסיון בשימוש באקסל – עכשיו גם אתה יכול!
מידע נוסף על קורס להכשרת מנהלי כספים וחשביםקורס להכשרת מנהלי כספים וחשבים
תאריך פתיחת הקורס: 03/11/2019
המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון תשתף פעולה עם הקריה האקדמית אונו וזו תעניק חסות אקדמית לקורס הכשרת מנהלי כספים וחשבים הקרוב.
עוד במסגרת שיתוף הפעולה: חברי לשכת המסחר והתעשיה ייהנו ממחיר מיוחד ברישום לתואר ראשון ושני באקדמית אונו.

חשב הארגון/מנהל הכספים שלו, הוא אחד האנשים המרכזיים בארגון המהווה צומת ארגוני הנושק לכל פעילות של הארגון. בין אם זו החלטה "פיננסית" דוגמת ניהול השקעות הארגון ומשאביו הכספיים לטווח הקצר, הבינוני והארוך, בין אם זו החלטה בעלת היבטים משפטיים הנוגעת להתקשרויות החוזיות של הארגון, בין אם זו החלטה הנוגעת התנהלות מול גופים פיננסיים, ובין אם זו החלטה הנוגעת לרווחת העובדים בארגון, בכל אחד מצמתי החלטה אלו על מנהל הכספים/חשב הארגון לשלוט בכל היבטי ההחלטה ומשמעויותיה ולשמש כסמכות המקצועית עבור המנכ"ל.מידע נוסף על קורס הערכת שווי חברות, בשיתוף EYקורס הערכת שווי חברות, בשיתוף EY
תאריך פתיחת הקורס: 03/11/2019
הערכת שווי היא שיטה להערכת שוויים של נכסים פיננסיים. הן נכסים פיננסיים מוחשיים כמו ניירות ערך, מניות או אופציות, והן נכסים פיננסיים לא מוחשיים כמו פטנטים או סימן מסחרי, והתחייבויות (איגרות חוב שהוצאו על ידי חברות). הערכת שווי של חברות מאפשרת לקבל החלטות נכונות בכל מקרה של ביצוע השקעות הון, רכישת חברה, מיזוגי חברות, מכירה של ניירות ערך, השפעות מיסוי שונות על העסק, תביעות משפטיות ולצורך עדכון מידע כחלק מדוחות פיננסיים. הקורס מיועד לרואי חשבון, לכלכלנים, סמנכ"לי כספים, חשבים, משקיעים, דירקטורים, למנהלים ולבעלי שליטה בחברות.
EY ישראל (ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר) מבית פירמת EY Global, חברת רואי החשבון מהמובילות בעולם בתחום הליווי הפיננסי והעסקי, משתפת פעולה עם המכללה העסקית מבית לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון .
מידע נוסף על קריאה וניתוח דוחות כספיים קריאה וניתוח דוחות כספיים
תאריך פתיחת הקורס: 16/04/2019
עולם העסקים כיום מחייב כל מנהל, גם אם אינו בעל רקע חשבונאי, לשלוט בקריאת דוחות כספיים ולהבין את הקשר בין נתוני הדוחות לבין מצבה הפיננסי של החברה וגם בעקבות החידושים החשבונאיים האחרונים (תקינה עולמית IFRS).

לפרטים נוספים ולהרשמה: