לימודי חשבונאות וכספים

רשימת קורסים בנושא לימודי חשבונאות וכספים

הצלחת העסק תלויה בניהול כספי נכון.

אנשי הכספים "יושבים" על מרכז ההחלטות, הקובע את פעילות הארגון. החלטה של מנהל הכספים קובעת את רווחיות הארגון ויכולתו לעמוד ביעדים. ההחלטות של אנשי הכספים בארגון קריטיות לעתידו. המכללה העסקית מקנה לאנשי הכספים כלים מקצועיים מעשיים ועדכניים שיאפשרו להם ניהול הפיננסי של הארגון.

בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המשלבת ידע תיאורטי עם ניסייון מעשי, בוא ללמוד ממיטב אנשי המקצוע, בכיתות קטנות, בלימוד ממוקד ויעיל. בוא להתקדם ולקדם את הארגון.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

 

מידע נוסף על קורס להכשרת מנהלי כספים וחשביםקורס להכשרת מנהלי כספים וחשבים
תאריך פתיחת הקורס: 19/02/2024

חשב הארגון/מנהל הכספים שלו, הוא אחד האנשים המרכזיים המהווה צומת הנושק לכל פעילות של הארגון. בין אם מדובר בהחלטות "פיננסיות" דוגמת ניהול השקעות הארגון ומשאביו הכספיים לטווח הקצר, הבינוני והארוך, או החלטות בעלות היבטים משפטיים הנוגעות להתקשרויות חוזיות של הארגון, התנהלות מול גופים פיננסיים, רווחת העובדים בארגון ועוד. בכל אחד מצמתי החלטות אלו על מנהל הכספים/חשב הארגון לשלוט בכל ההיבטים והמשמעויות ולשמש כסמכות המקצועית עבור המנכ"ל.


מידע נוסף על קריאה וניתוח דוחות כספיים קריאה וניתוח דוחות כספיים
תאריך פתיחת הקורס: 19/02/2024
עולם העסקים כיום מחייב כל מנהל, גם אם אינו בעל רקע חשבונאי, לשלוט בקריאת דוחות כספיים ולהבין את הקשר בין נתוני הדוחות לבין מצבה הפיננסי של החברה וגם בעקבות החידושים החשבונאיים האחרונים (תקינה עולמית IFRS).

לפרטים נוספים ולהרשמה: