לימודי רכש , לוגיסטיקה וניהול הייצור

רשימת קורסים בנושא לימודי רכש , לוגיסטיקה וניהול הייצור

העתיד כאן – אנחנו מכשירים לקראתו.
מקצועות ניהול הייצור, הרכש והלוגיסטיקה הם מקצועות העתיד: בסביבה עסקית משתנה, עם טכנולוגיות מתפתחות, הביקוש לעובדים מיומנים בלוגיסטיקה, ברכש ובניהול הייצור צובר תאוצה. זו ההזדמנות שלך להשתלב במקצוע מבוקש, עם אפשרויות קידום ואופק מקצועי נרחב.
בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המאגדת מאות חברות וארגונים עסקיים.
כיתות קטנות, יחס אישי ומיטב המרצים עומדים לרשותך.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

מידע נוסף על לימודי רכש בכיר לימודי רכש בכיר
תאריך פתיחת הקורס: 20/12/2021
ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל בשיתוף עם המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון בנו את הקורס המקצועי והאיכותי ביותר לבכירים בתחום ניהול רכש ולוגיסטיקה שמקנה ידע וכלים פרקטיים מתקדמים ומעודכנים. המסיימים בהצלחה את הקורס יהיו אף זכאים לתעודה מטעם ארגון הפדרציה הבינלאומית לרכש והספקה המהווה תעודת הסמכה בינלאומית מטעם IFPSM, ומונפקת על ידי ארגון מנהלי הרכש בישראל. מסלול זה הינו המסלול הישיר למשרות ניהול מבוקשות.
מידע נוסף על קורס ניהול היצור תפ"יקורס ניהול היצור תפ"י
תאריך פתיחת הקורס: 27/02/2022
ארגון המקפיד על מערכי ייצור יעילים חוסך עלויות ומשפר תוצאות. יותר ויותר ארגונים מחפשים עובדים המכירים לעומק את תהליכי העבודה הנכונים והיעילים.
למערכי ייצור יעילים יש חשיבות רבה בתמיכה להשגת יעדי הארגון. מערך התפעול הינו מורכב וכולל מאפיינים רבים להן יש לתת מענה יעיל. הקורס יתמקד בכל אותם גורמים שבקיום תהליכי עבודה נכונים הארגון ישפר את ביצועיו.
מידע נוסף על קורס רכש ולוגיסטיקהקורס רכש ולוגיסטיקה
תאריך פתיחת הקורס: 20/12/2021
אחד הנושאים המרכזיים להבטחת רווחיותה של הפירמה בסביבה תחרותית הוא ניהול חכם של הרכש והלוגיסטיקה. ניהול שרשרת אספקה (SCM) הינה שיטת ניהול חדשנית, המאפשרת להסתכל על תהליך הרכש והלוגיסטיקה בארגון כעל מקשה אחת. ההשתתפות בקורס תאפשר שיפור יכולת בתחום התפתחות סביבת הרכש האלקטרוני, המוביל לשינויים משמעותיים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה.

לפרטים נוספים ולהרשמה: