לימודי רכש , לוגיסטיקה וניהול הייצור

רשימת קורסים בנושא לימודי רכש , לוגיסטיקה וניהול הייצור

העתיד כאן – אנחנו מכשירים לקראתו.
מקצועות ניהול הייצור, הרכש והלוגיסטיקה הם מקצועות העתיד: בסביבה עסקית משתנה, עם טכנולוגיות מתפתחות, הביקוש לעובדים מיומנים בלוגיסטיקה, ברכש ובניהול הייצור צובר תאוצה. זו ההזדמנות שלך להשתלב במקצוע מבוקש, עם אפשרויות קידום ואופק מקצועי נרחב.
בוא ללמוד במכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המאגדת מאות חברות וארגונים עסקיים.
כיתות קטנות, יחס אישי ומיטב המרצים עומדים לרשותך.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים

מידע נוסף על קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בפיקוח משרד העבודה קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בפיקוח משרד העבודה
תאריך פתיחת הקורס: 26/02/2024
אחד הנושאים המרכזיים להבטחת רווחיותה של הפירמה בסביבה תחרותית הוא ניהול חכם של הרכש והלוגיסטיקה. ניהול שרשרת אספקה (SCM) הינה שיטת ניהול חדשנית, המאפשרת להסתכל על תהליך הרכש והלוגיסטיקה בארגון כעל מקשה אחת.
מידע נוסף על קורס ניהול היצור תפ"יקורס ניהול היצור תפ"י
תאריך פתיחת הקורס: 03/03/2024
ארגון המקפיד על מערכי ייצור יעילים חוסך עלויות ומשפר תוצאות. יותר ויותר ארגונים מחפשים עובדים המכירים לעומק את תהליכי העבודה הנכונים והיעילים.
למערכי ייצור יעילים יש חשיבות רבה בתמיכה להשגת יעדי הארגון. מערך התפעול הינו מורכב וכולל מאפיינים רבים להן יש לתת מענה יעיל. הקורס יתמקד בכל אותם גורמים שבקיום תהליכי עבודה נכונים הארגון ישפר את ביצועיו.
מידע נוסף על קורס רכש ולוגיסטיקהקורס רכש ולוגיסטיקה
תאריך פתיחת הקורס: 19/02/2024
אחד הנושאים המרכזיים להבטחת רווחיותה של הפירמה בסביבה תחרותית הוא ניהול חכם של הרכש והלוגיסטיקה. ניהול שרשרת אספקה (SCM) הינה שיטת ניהול חדשנית, המאפשרת להסתכל על תהליך הרכש והלוגיסטיקה בארגון כעל מקשה אחת. ההשתתפות בקורס תאפשר שיפור יכולת בתחום התפתחות סביבת הרכש האלקטרוני, המוביל לשינויים משמעותיים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה.

לפרטים נוספים ולהרשמה: