לימודי סחר בינלאומי ומכס

רשימת קורסים בנושא לימודי סחר בינלאומי ומכס

הזדמנויות מקצועיות מלהיבות להשתלבות בסחר העולמי המתפתח!

כמעט כל מוצר או שירות יכולים להימכר בכל העולם. התפתחות הסחר העולמי יצרה ביקוש גדול למקצועות המרתקים של השילוח הבינלאומי. אתה יכול להתקדם בתחום בעזרת הקורסים המקצועיים המעולים של המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המכללה המתמחה בסחר בינלאומי.

* ניתן לערוך את הקורסים גם במסגרת פנים ארגונית במשרדים
מידע נוסף על קורס הכנה לבחינת משלחים בינלאומיים - הכנה לבחינות המכסקורס הכנה לבחינת משלחים בינלאומיים - הכנה לבחינות המכס
תאריך פתיחת הקורס: 20/10/2022
אגף המכס והמע"מ מקיים מדי שנה, בכפוף לחוק סוכני המכס, בחינות למעוניינים לפעול כמשלחים בינלאומיים. הבחינה מקיפה שורה ארוכה של נושאים בעלי זיקה ישירה למקצוע השילוח הבינ"ל לרבות נושאי מכס המשיקים לעבודתו היומיומית של המשלח הבינ"ל. לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון פותחת קורס הכנה למעוניינים לעבור בחינה זו.

הקורס יתקיים באופן פרונטלי
מידע נוסף על יבוא יצוא ופקידי רישוי משולב - הכנה לבחינות המכסיבוא יצוא ופקידי רישוי משולב - הכנה לבחינות המכס
תאריך פתיחת הקורס: 06/09/2022

קורס יבוא יצוא משולב פקידי רישוי מכשיר לקראת בחינות ההסמכה של אגף המכס והמע"מ במשרד האוצר.

המכללה מתמחה בלימודי הובלה ימית, מכס ולוגיסטיקה, ומעמידה לרשות הרוצים להתמחות בתחום את מיטב המרצים והמומחים בתחום, שצברו ניסיון רב בהדרכה ובהכנת מועמדים לבחינות המכס לפקידים רשויים.

הקורס יתקיים באופן פרונטלי

מידע נוסף על קורס פקידי רישוי לסחר בינ"ל - הכנה לבחינות המכסקורס פקידי רישוי לסחר בינ"ל - הכנה לבחינות המכס
תאריך פתיחת הקורס: 06/09/2022
פקיד רישוי הוא אחד המקצועות המבוקשים בחברות העוסקות בסחר בינלאומי. אגף המכס והמע"מ עורך מדי שנה בחינות מקיפות למעוניינים לעבוד כפקידים רישויים. המכללה העסקית לניהול וסחר בינ"ל בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, המתמחה בלימודי הובלה ימית, מכס ולוגיסטיקה, פותחת מחזור נוסף של קורס הכנה יסודי למעוניינים לגשת לבחינה השנתית של אגף המכס.

הקורס יתקיים באופן פרונטלי

מידע נוסף על קורס סוכני מכס סיווגקורס סוכני מכס סיווג
תאריך פתיחת הקורס: 07/11/2022
סוכן המכס הוא נציגו של היבואן או היצואן מול רשויות המכס בכול הקשור לרישיונות יבוא ויצוא, סיווג והערכה, התרת הטובין מרשות המכס ביבוא ויצוא וכו'. סוכן המכס מוסמך לייצג בעלי עסקים מול רשויות המכס והוא בקיא ומכיר לעומק תהליכים שונים ומורכבים הקשורים בסחר הבינלאומי

מידע נוסף על קורס סוכני מכס- הערכהקורס סוכני מכס- הערכה
תאריך פתיחת הקורס: 18/05/2023
לפני הגשת הצהרת יבוא לשחרור טובין מהמכס יש להתייחס למספר פרמטרים אשר עלולים להשפיע על הערך לצרכי מכס ותשלום המסים בהתאם.
הערכת טובין לצרכי מכס  בישראל מתבצעת בהתאם להסכמי גאט"ט (GATT) שבפיקוח ארגון המכס העולמי עליהם חתומה מדינת ישראל.
במסגרת קורס הערכה שנערך ע"י לשכת המסחר חיפה והצפון יקבלו התלמידים את כל הידע הנדרש לצורך הערכת טובין לצרכי מכס . הקורס יועבר ע"י עובד מכס בכיר המומחה בתחום.
מידע נוסף על קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומיקורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
תאריך פתיחת הקורס: 06/09/2022
בכל תחום מתפתח עם סיכוי להתקדמות ולהצלחה ישנם מתחרים רבים על כל מקום פנוי. צא לתחרות הזו עם יתרונות גדולים. בוא ללמוד את המקצועות המבוקשים כל כך - יבוא יצוא וסחר בינלאומי – מהטובים ביותר.
מידע נוסף על קורס סוכני מכס - הכנה לבחינות המכס קורס סוכני מכס - הכנה לבחינות המכס
תאריך פתיחת הקורס: 02/11/2022

אגף המכס והמע"מ מקיים בכפוף לחוק סוכני המכס, בחינות למעוניינים לפעול כסוכן מכס.
סוכן המכס הוא נציגו של היבואן או היצואן מול רשויות המכס בכול הקשור לרישיונות יבוא ויצוא, סיווג והערכה, התרת הטובין מרשות המכס ביבוא ויצוא וכו'.

לפרטים נוספים ולהרשמה: