קורס שינוע של מטענים מסוכנים וממכילים משולב

תאריך פתיחת הקורס

28/06/2022

תיאור הקורס

בישראל מתקיימות שתי הכשרות להסמכת המטפלים:
מורשה שינוע חומס: קורס בן 5 ימים המיועד לכל המערכת הלוגיסטית המטפלת במשלוח הימי: החל מהיצרן, סוכני מכס, משלחים ועד עובדי הנמל. הקורס מסמיך את המסיימים לטפל ולחתום על הצהרת החומרים המסוכנים.
מורשה המכלת חומס: קורס בן 3 ימים המיועד לעובדי מפעלים ומרכזי אחסון והפצה הממכילים חומרים מסוכנים. הקורס מסמיך את המסיימים לטפל בהמכלת החומר המסוכן. בקורס מקבלים רקע בסיסי בטיפול בחומס עם הנחיות כיצד להמכיל את המכולה.

מטרת הקורס

להקנות ידע תיאורטי ומעשי מקיף בכל מגוון הנושאים הקשורים, לשינוע חומרים מסוכנים ולהסמיך את העובר אותו בהצלחה להכין ולחתום על הצהרות שוגר.

הקורס מיועד

כל מי שעוסק בהכנה לקראת הובלת חומרים מסוכנים בים (כולל טיפול מנהלי) חייב לעבור הכשרה מתאימה.

המרצים

מנהל אקדמי - רב חובל אביתר ייבין - מרצה מוסמך ובעל מוסד מוכר ע"י מנהל הספנות והנמלים. בעל ניסיון מעשי ועשיר ומוסמך להכשרה בקורסי שינוע מטענים והמכלת סחורות.
מרצה - מר דניאל ארנון

הערות נוספות

קורס משולב: קורס בן 6 ימים המשלב את שני הקורסים. המסיימים יקבלו את שתי תעודות ההסמכה ויוכלו לחתום על הצהרת המסוכנים כמורשי שינוע וממכילים.
כל מקבלי התעודות נדרשים לבצע רענון אחת לשנתיים. הרענון נמשך יומיים. מחזיקי שתי התעודות יכולים לחדש את שתיהן ברענון משולב בן 3 ימים.

למידע נוסף ניתן לפנות להשאיר פרטים כאן: https://lp.vp4.me/pfgh או בפניה ישירה לרכזת ההדרכה סמדר צרפתי, בטל' 04-8302106, במייל: smadar@haifachamber.org.il

לפרטים נוספים ולהרשמה: