מי אנחנו

 
המכללה העסקית לניהול ולסחר בינלאומי הוקמה בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון למען אנשי עסקים ומנהלי חברות וארגונים. כל עסק הרוצה בידע מעודכן בתחומי הניהול, הכספים, השיווק והמכירות בארץ ובחו"ל, יכול למצוא במכללה את מיטב ההכשרות וההשתלמויות המקצועיות שיוכלו לפתח את הארגון ולקדם עובדים ומנהלים.

במכללה העסקית מקפידים על הבאת מרצים מומחים מהשורה הראשונה בתחומי הלימוד השונים. קורסים שונים מותאמים לצרכי ארגונים מקצועיים, כמו מנהלי הרכש או בחינות המכס. המכללה העסקית, נשענת על הידע והניסיון שנצבר בלשכת המסחר מאז הקמתה (1921) ודואגת לעדכן את כל ההשתלמויות בידע, בחידושים ובהתאמה לסביבה העסקית המשתנה, כמו התאמה לעולם הדיגיטלי.

בוגרי הקורסים של המכללה העסקית רוכשים מיומנויות וידע, הן תיאורטי והן מעשי, המאפשר להם יישום בשוק העבודה, בתחומים מבוקשים על ידי מעסיקים. 

המכללה מובילה בלימודי  סחר בינלאומי וקידום נושאים המאפשרים פיתוח עסקי, כמו השקעות, רגולציה או קשר עם לקוחות וספקים. ואם לעסק שלך יש צורך בהשתלמות ייחודית, המתאימה רק לו גם כאן המכללה העסקית עומדת לרשותך לארגון ההשתלמות המיוחדת, בלימודים ממוקדים ויעילים.

במכללה העסקה מתקיימים גם קורסים אשר לא דורשים רקע או ניסיון ויכולים לשמש כקורסי הסבה.  

המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון – הכתובת שלך להתקדם ולקדם את העסק.

למידע נוסף לחץ כאן


רכזת הדרכה בכירה - סמדר צרפתי 04-8302106, smadar@haifachamber.org.il
רכזת הדרכה - רוחמה מרציאנו 04-8302118, ruhama@haifachamber.org.il

ניתן לפנות אלינו גם בדוא"ל: courses@haifachamber.org.il

לפרטים נוספים ולהרשמה: